Lares Fytyre per Meshkuj Andalou 178Ml

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 856932007354 Categories: ,

Description

Pastron butësisht dhe në mënyrë efektive largimin e papastërtive, vajit dhe djersës me antioksidantë

Vaj organik të farës së kërpit dhe lëkurë qetësuese të aloe verës për një lëkurë të lëmuar, gati për rruajtje dhe një çehre të pastër që është gati të shkojë.

Përdorimi: Vendoseni në lëkurë të lagur, masazhoni butë dhe shpëlajeni pastër.

Kapaciteti: 178 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Fytyre per Meshkuj Andalou 178Ml”

Your email address will not be published.