Lares Fytyre Organik Green People 100Ml

L1,699.00

Një lares natyrore kundër njollave për përdorim të përditshëm

Pastron butësisht lëkurën pa u tharë

Ndihmon për të parandaluar dhe zvogëluar njollat

Karakteristikat qetësuese dhe tonifikuese të lëkurës

Pa alkool dhe balancues për lëkurën

Pastrues qetësues dhe heqes makijazhi për të gjitha llojet e lëkurës. Pastrues organik

Compare
SKU: 5034511001770 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Fytyre Organik Green People 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *