Lares Fytyre Neutrogena 200Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 3574661039725 Category:

Description

Neutrogena pastron dukshem qe ne perdorim te pare poret e fytyres

-Eshte i perbere me ekstrakte mandarine dhe gelqere

Perdorimi: Masazhani nje sasi laresi ne fytyre per 2-3 minuta dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Fytyre Neutrogena 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *