Larës freskues fytyre Simple 150 ml

L699.00

Compare

Description

Ky është një larës vegan freskues 100% pa sapun, largon papastërtitë duke i dhënë lëkurës një ndjesi të freskët dhe të gjallëruar. Pa ngjyra, pa parfum, pa kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj.

I përkryer edhe për lëkurën më të ndjeshme.

I bërë me përbërës që e duan lëkurën, përmban ujë të pastër të trefishtë dhe vitamina për të ndihmuar në rimbushjen dhe ushqyerjen e lëkurës tuaj pa irritim.

Përdorimi:

Hapi 1: Lagni fytyrën me ujë të ngrohtë, shtrydhni sasinë në duar dhe bëjeni shkumë.

Hapi 2: Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore në lëkurë të lagur.

Hapi 3: Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Larës freskues fytyre Simple 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *