Kuti me Lodra Ndërtimi Mega Bloks

L3,500.00

In stock

Compare
SKU: 0887961877564 Category:

Description

Kuti me lodra ndertimi e cila perfshin 36 pjese dhe 29 hapesira per te ndertuar shtepi me veglat e ndertimit

-Mosha e femijes: Mbi 2 vjec

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kuti me Lodra Ndërtimi Mega Bloks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *