Kupa për Gjirin e Bardhe 40X Tommee Tippee S

L1,100.00

In stock

Compare
SKU: 5010415236296 Category:

Description

Jastëkët tanë super të thithshëm të gjirit janë të dizajnuara për t’ju përshtatur dhe për të siguruar mbrojtje shtesë ndaj rrjedhjeve, duke ju dhënë siguri për të qëndruar të thatë dhe të rehatshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kupa për Gjirin e Bardhe 40X Tommee Tippee S”

Your email address will not be published.