Kupa për Gjirin e Bardhe 40X Tommee Tippee L

L1,100.00

In stock

Compare
SKU: 5010415236357 Category:

Description

Kupa per gjirin te dizenjuara per tu pershtatur, per tu siguruar mbrojtje shtese ndaj rrjedhjeve dhe per te qendruar gjiri i thate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kupa për Gjirin e Bardhe 40X Tommee Tippee L”

Your email address will not be published.