Kupa për Gjirin e Bardhe 24X Tommee Tippee L

L699.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 5010415236364 Category:

Description

Kupa per gjirin te dizenjuara per tu pershtatur, per tu siguruar mbrojtje shtese ndaj rrjedhjeve dhe per te qendruar gjiri i that

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kupa për Gjirin e Bardhe 24X Tommee Tippee L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *