Krem Zbutes per Floke Kacurrela Bed Head Tigi 200Ml

L799.00

Out of stock

SKU: 615908428858 Category:

Description

Krem per kaçurrelat që kanë nevojë për përkufizim dhe një mbajtje të lehtë

Perdorimi: Vendoseni në pjesë të vogla të flokëve të lagur në një lëvizje poshtë për të zbutur kutikulën dhe për një shpërndarje të barabartë dhe të plotë. Pastaj shpërndajeni ose thajeni në ajër.

Këshillë kryesore: Përdorni kremin konturues Foxy Curls si një shtrirës të stilit të ditës së dytë duke e lëmuar atë mbi seksione të gazuara dhe duke e ristrukturuar, nëse është e nevojshme, për të ripërcaktuar formën

Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Zbutes per Floke Kacurrela Bed Head Tigi 200Ml”

Your email address will not be published.