Krem Trupi Per Bebe Mustela 50Ml

L650.00

In stock

Compare
SKU: 3504105024802 Category:

Description

Krem trupi per femije me efekt te trefishte

1-Parandalon pucrrat dhe pezmatimet e pelenave

2-Qeteson lekuren e foshnjes

3-Rregullon lekuren e foshnjes ne menyre te qendrueshme

I perbere me Vitamin F dhe Vitamanien B5 te cilat ndihmojne kunder irritimit te lekures

Perdorimi: Perdoreni pas cdo ndryshimi te pelenave te femijeve

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Trupi Per Bebe Mustela 50Ml”

Your email address will not be published.