Krem Trupi per Bebe Hipp 100Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 40623627 Category:

Description

Breshka jonë është plot me krem ​​të bukur për lëkurë të butë dhe të ushqyer. Dhe sapo breshka jonë e bukur të jetë bosh, pastrojeni atë plotësisht që fëmijët të mund të mbajnë gjërat e tyre të veçanta shumë të sigurta.

Gama e kujdesit për lëkurën e HiPP është zhvilluar posaçërisht për të qenë e lirë nga gjithçka që nuk është e mirë për lëkurën e ndjeshme dhe për të minimizuar rrezikun e alergjive.

Krem super i butë përhapet lehtë dhe thithet shpejt, butë në pak kur është e nevojshme.

Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë

Kapaciteti: 100Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Trupi per Bebe Hipp 100Ml”

Your email address will not be published.