Krem Tartufi Bardhe Casa Rinaldi 500Gr

L3,999.00

In stock

Compare
SKU: 8006165401272 Category:

Description

Kremi i Tartufit të Bardhë është salca Regina e bazuar në tartufë të bardhë. Përgatitur me 63% tartufë të bardhë (Tuber magnatum Pico), 15% tartuf të bardhë (Tuber albidum Pico), qumësht, krem ​​gatimi dhe lëng tartufi, kremi i tartufit është erëza ideale për të dhënë një kontakt shtesë me rizoto, makarona të mbushura, mish dhe fileto viçi. Kremi i tartufit është pa gluten. Availableshtë në dispozicion në kavanoza 50g dhe 80g dhe ka qenë gjithmonë një ide shumë e njohur për dhurata.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Tartufi Bardhe Casa Rinaldi 500Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *