Krem Tartufi i Zi Casa Rinaldi 80Gr

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 8006165401234 Category:

Description

Kremi i zhardhokëve të zezë nga kompania Casa Rinaldi është një krem ​​i trashë dhe i qëndrueshëm i prodhuar me tartufët më të mirë italianë. Kjo krem ​​vjen nga përzgjedhja e lëndëve të para me cilësi të lartë që vijnë ekskluzivisht nga vendi ynë

Kapaciteti: 80Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Tartufi i Zi Casa Rinaldi 80Gr”

Your email address will not be published.