Krem Ringjenerues per Fytyren Dr Botanicals 60Ml

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5060881920083 Category:

Description

Coffee Exfoliator është i mbushur me një koktej  përbërësish anti-inflamator dhe esktrakte frutash zbutëse  të lëkurës, të cilat largojnë qelizat e vdekura të lekurës për të zbuluar një cehre të butë dhe rrezatuese,

Freskoni dhe mbroni lëkurën tuaj me ndihmën e Vajit të Kafesë, i cili përmban shumë antioksidantë dhe acide yndyrore që ushqejnë dhe punojnë për të mbrojtur lëkurën e lëkurës. Pastron thellësisht papastërtitë nga poret dhe pastroni butësisht për të hequr tharjen dhe për të zbuluar lëkurën me shkëlqim.

Pse më duhet ky produkt? • Për të zbutur dhe ndriçuar lëkurën tuaj • Ushqeni lëkurën tuaj me antioksidantë dhe acide yndyrore • Lëmoni, freskoni dhe rinovoni lëkurën tuaj në mënyrën natyrale

Përdorimi: Masazhoni një shtresë të hollë në lëkurë të pastër dhe të thatë, me lëvizje rrethore dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Lani dhe pastroni lëkurën si zakonisht.

Kapacitei: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Ringjenerues per Fytyren Dr Botanicals 60Ml”

Your email address will not be published.