Krem Plazhi SPF 50 BarieSun Uriage 50Ml

L1,699.00

In stock

Compare
SKU: 3661434011979 Categories: ,

Description

Spraj Bariesun per lekurat sensitive me SPF 50

-Mbron nga rrezatimi UV duke e mbajtur te bute lekuren sa here e aplikoni

-Deperton shpejt ne lekure

Perdorimi: Shkundeni mire para se te perdorni. Perdoreni shpesh edhe pasi te jeni djersitur, notuar, ose thare. Mos e vendosni direkt ne fytyre por vendosni nje sasi ne dore dhe me pas perhapeni ne fytyre dhe trup

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Plazhi SPF 50 BarieSun Uriage 50Ml”

Your email address will not be published.