Krem per Zonen rreth Syve Andalou 18Ml

L2,599.00

In stock

Compare
SKU: 859975020120 Categories: ,

Description

Xhel me konturin e syve: Ky xhel qetësues i konturit me qelizat burimore të trëndafilit alpin hidraton butësisht ndërsa shega ngre tonin ndërsa acidi hialuronik dhe aloe vera ndihmojnë në zvogëlimin e dukshëm të vijave të imta, puffiness dhe rrathëve nën sy 

Eshtë formuluar për lëkurë delikate, të thatë dhe të ndjeshme. 

Kapaciteti: 18 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Zonen rreth Syve Andalou 18Ml”

Your email address will not be published.