Krem per Vetenxirje Bondi 200Ml

L1,799.00

Out of stock

SKU: 810020170160 Categories: , ,

Description

Përjetoni rrezitjen e nivelit tjetër me locionin për rrezitje të Bondi Sands. Me aktive për rrezitje të dyfishtë, kjo formulë e lehtë është e pasuruar me aloe vera dhe e mbushur me aromën e kokosit, duke e lënë lëkurën tuaj me cirkun më të errët

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Vetenxirje Bondi 200Ml”

Your email address will not be published.