Krem per Syte Kunder Rrudhave Simple 15Ml

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5011451104013 Category:

Description

Ky krem ​​i butë për sytë ndihmon në lagështimin, zbutjen dhe tonifikimin e lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes së parakohshme. I përshtatshëm për të gjithë lëkurën, madje edhe atë të ndjeshme.

Ndihmoni për të luftuar shenjat e plakjes së parakohshme të tilla si rrudhat e syve që nga fillimi i rutinës tuaj të bukurisë me kremin e syve rezistent ndaj moshës së thjeshtë për rigjenerimin

Përmban përbërës si Pro-Vitamina B5, Vitamina E, Ekstrakt Kërpudhash, Oat-Beta Glucan, Kamomil dhe Ekstrakte të Çajit të Gjelbër, Kremi ynë i Rezistencës ndaj Moshës ndihmon në lagështimin e lëkurës. Kremi ynë i rrethit të errët kujdeset me kujdes për lëkurën e ndjeshme rreth syve tuaj. Ky krem ​​hidratues i pasur jo vetëm që heq papastërtitë, por lë edhe fytyrën tuaj dukshëm më të pastër. Eshtë hapi i parë ideal në regjimin tuaj të thjeshtë për rigjenerimin e lëkurës, duke ndihmuar në freskimin e lëkurës pasi keni përdorur kozmetikë për sytë, ndërsa gjithashtu e përgatisni atë për produktet shtesë që përdorni në regjimin tuaj – duke krijuar rutinën perfekte për të ndaluar plakjen e lëkurës

Në vend që të përdorni lëvizje të ashpra poshtë kur masazhoni kremin tuaj të syve rreth syve tuaj, përdorni lëvizje të buta lart për të shmangur zvarritjen ose tërheqjen e lëkurës.

Kapaciteti: 15Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Syte Kunder Rrudhave Simple 15Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *