Krem Qetesues per Syte Kind To Eyes Simple 15Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 8710447469392 Category:

Description

Balsami i syve Kind To Eyes është një përzierje e përsosur e përbërësve për të ndihmuar në zvogëlimin e fryrjes dhe për të relaksuar sytë e lodhur. E përsosur për lëkurë edhe të ndjeshme. Gama jonë për sytë do t’ju ndihmojë të mbani lëkurën rreth syve tuaj të shëndetshëm, të hidratuar, të shëndoshë dhe me pamje rinore.

Pro-Vitamina B5 thith lagështi nga ajri për të hidratuar lëkurën tuaj. Gjalpi Shea është një krem ​​hidratues natyral i pasur me luksoze që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së thatë, sidomos në mot më të ftohtë.

Vitamina E është një anti-oksidues mbrojtës që lufton radikalet e lira dhe ndihmon në parandalimin e dëmtimit të qelizave. Vaji i Jojoba është një paketë përbërës natyral super-ushqyes me lëndë ushqyese, vitamina dhe minerale, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Rrjedh nga vaji esencial i kamomilit dhe ndihmon për të qetësuar dhe qetësuar lëkurën tuaj gjithashtu

Kapaciteti: 15 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Qetesues per Syte Kind To Eyes Simple 15Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *