Krem per Syte Gatineau 15Ml

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 3438801017007 Category:

Description

Një krem ​​për sytë rinovues me performancë të lartë i cili hidraton lëkurën

Mbushur me ekstrakt dardhe kaktus për të hequr qelizat e vdekura dhe për të ringjallur qelizat me pamje të shurdhër, të lodhur 

Perdorimi: Vendosni ditën dhe natën me lëvizje lëkundëse lart rreth kontureve të syve duke përdorur majat e gishtave

Kapaciteti: 15Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Syte Gatineau 15Ml”

Your email address will not be published.