Spraj per Strijat pas Shtatzanise Bellybutton 200Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 4045612001232 Category:

Description

Spraji i trupit pa shirita të butë dhe të butë kujdeset për lëkurën veçanërisht të stresuar, siguron lagështi për 24 orë dhe ndihmon në mënyrë efektive për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Kjo është veçanërisht e rëndësishme gjatë shtatzënisë, pasi lëkura duhet të shtrihet, për shembull në zonën e gjoksit, stomakut ose kofshëve, dhe elasticiteti i mirë ndihmon në shmangien dhe parandalimin e strijave të pakëndshme

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Strijat pas Shtatzanise Bellybutton 200Ml”

Your email address will not be published.