Krem per Strijat pas Shtatzanise Belly Button 200Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 4045612001126 Category:

Description

Balsami i trupit pa shirita të butë dhe të butë kujdeset për lëkurën veçanërisht të stresuar, siguron lagështi për 24 orë dhe ndihmon në mënyrë efektive për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Kjo është veçanërisht e rëndësishme gjatë shtatzënisë, pasi lëkura duhet të shtrihet, për shembull në zonën e gjoksit, stomakut ose kofshëve, dhe elasticiteti i mirë ndihmon në shmangien dhe parandalimin e strijave të pakëndshme

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Strijat pas Shtatzanise Belly Button 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *