Krem per Stilimin e Flokeve per Meshkuj Got2B Phenomenal Scharzkopf 100Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 3178041308243 Category:

Description

Pasta e derdhjes PhenoMENal Schwarzkopf Got2B lë stilin tuaj të duket i hijshëm dhe i përjetshëm

Përfitimet:

Prekje dhe shkëlqim natyral
Jo tharje
Perdorimi: Merrni një sasi të vogël dhe fërkojeni në pëllëmbën e duarve
Punoni në flokë të thatë për të arritur pamjen tuaj të dëshiruar
Kapaciteti: 100Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Stilimin e Flokeve per Meshkuj Got2B Phenomenal Scharzkopf 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *