Krem per Skuqje per Femije Sebamed 75Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 4103040009197 Category:

Description

Lëkura delikate dhe e ndjeshme e vogëlushit tuaj kërkon mbrojtje të veçantë dhe kujdes intensiv.

Lëkura e vogëlushit tuaj mund të irritohet lehtësisht sidomos në zonën e pelenave. Kjo është arsyeja pse Sebamed ka krijuar Kremin Rash për Foshnje dhe Fëmijë të Vegjël që parandalon në mënyrë efektive kundër skuqjes së pelenave.

-Parandalon hidhërimin në zonën e pelenës

-Qetëson acarimet dhe nxit procesin e shërimit. Një kompleks aktiv i bazuar në vajra natyralë si dhe një kombinim i 4% panthenol, vaj bajame të ëmbël, vaj jojoba, vaj avokado dhe gjalpë shea kontribuon në mbrojtjen e zonës së pelenave nga irritimet PH prej 5,5 ndihmon në zhvillimin e mantelit acid të lëkurës dhe mbron nga ndikimi dëmtues i jashtëqitjeve që zakonisht shkaktojnë pezmatime të lëkurës në atë zonë Pa parfum, vajra parafine, vajra silikoni, të gjitha ngjyrat dhe përbërjet PEG 

Kapaciteti: 75 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Skuqje per Femije Sebamed 75Ml”

Your email address will not be published.