Krem per Naten Kunder Rrudhave per Fytyren Diadermine 50Ml

L2,100.00

In stock

Compare
SKU: 4015000923989 Category:

Description

Me kalimin e moshës, prodhimi natyror i kolagjenit ngadalësohet dhe struktura e lëkurës përkeqësohet.

Lëkura humbet zhdërvjelltësinë e saj dhe ulet. Rrudhat mund të shfaqen. Teknologjia LIFT  stimulon prodhimin natyror të fibrave të kolagjenit dhe i rilidh ato për të rindërtuar një rrjetë të dendur kolagjeni
Kjo krem ​​i pasur dhe i butë depërton menjëherë në lëkurën tuaj, duke e lënë atë të zhdërvjellët dhe të rigjeneruar thellë.
Lëkura juaj duket më e fortë dhe e butë, vijat e holla dhe rrudhat zvogëlohen dukshëm
Perdorimi: Aplikoni cdo nate para se te flini rreth fytyres dhe ne pjesen e qafes, duke masazhuar lehte fytyren tuaj

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Naten Kunder Rrudhave per Fytyren Diadermine 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *