Krem per Kembet Derma V10

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5060337728553 Category:

Description

Ndihmon në Riparimin dhe Zbutjen e Takave të Çara

Depërton thellë në lëkurë Trajtimi merr vetëm 20 minuta Kjo paketë hidratuese dhe këmbë e butë Derma V10 Tea Tree dhe Peppermint është pasuruar me pemë çaji, mente dhe vitaminë E për të lagur lëkurën, duke ndihmuar në qetësimin dhe zbutjen e thembrave të thata, të ashpra dhe të çara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Kembet Derma V10”

Your email address will not be published.