Krem per Fytyren Elizabeth Arden 75Ml

L2,799.00

Out of stock

SKU: 85805445942 Category:

Description

Krem hidratues i cili qeteson lekuren tuaj

Mban lëkurën të hidratuar

Qetëson dhe rehaton lëkurën menjëherë

E lë lëkurën të butë, elastike dhe shkëlqyese

Kapaciteti: 75 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Fytyren Elizabeth Arden 75Ml”

Your email address will not be published.