Krem per Fytyren,Trupin & Floket Elizabeth Arden 100Ml

L4,000.00

In stock

Compare

Description

Kremi i Plotë i Mrekullisë së Elizabetës Arden është një formulë e lehtë dhe e butë e mbushur me përbërësin më të ri të preferuar të bukurisë, vaj Tsubaki. Ky vaj kokë e këmbë lë fytyrën dhe trupin tuaj të butë në prekje dhe i jep flokëve një shkëlqim të bukur. Zgjidhja juaj për hidratim të thellë, e provuar klinikisht që zgjat për 8-12 orë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Fytyren,Trupin & Floket Elizabeth Arden 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *