Krem per Fytyren Clean Clear 150Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3574661245409 Category:

Description

Clean Clear Deep Action paston thelle fytyren per te hequr papastertite dhe vajin pa bllokuar poret

Perdorimi: Aplikoni nje sasi kremi vecanerisht ne zonen ku grumbullohet vaji dhe papastertite dhe e shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Fytyren Clean Clear 150Ml”

Your email address will not be published.