Krem per Floke Kacurrela Revlon 150 Ml

L1,599.00

In stock

Compare
SKU: 8432225096766 Category:

Description

Ky krem krijon kacurrela ne menyre te persosur dhe siguron mbajtje maksimale te formes se tyre

-Mbron floket nga nxhetesia deri ne ruajtjen e ngjyres

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Floke Kacurrela Revlon 150 Ml”

Your email address will not be published.