Krem per Diten Kunder Rrudhave per Fytyren Diadermine 50Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 4015000924054 Category:

Description

Kujdes ditor kundër rrudhave, sublimuese. Formula e strukturimit të kolagjenit stimulon sintezën e kolagjenit dhe rindezon strukturën e tij për lëkurë më të fortë dhe më elastike gjatë gjithë ditës. Pigmente reflektuese kapin dhe reflektojnë dritën për të zbukuruar natyrshëm lëkurën tuaj, duke ju dhënë një çehre të ndritshme dhe të ndezur. Pas përdorimit të rregullt, qëndrueshmëria e lëkurës tuaj është përmirësuar ndjeshëm, vijat e holla dhe rrudhat zvogëlohen dukshëm

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes ne fytyre dhe perreth qafes dhe fytyra juaj do te qendroje e hidratuar gjate gjithe dites

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Diten Kunder Rrudhave per Fytyren Diadermine 50Ml”

Your email address will not be published.