Krem Qetesues per Bebe Mustela 40Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3504105029432 Category:

Description

Ndihmon në lehtësimin e sikletit të frymëmarrjes me aromat pastruese që qetësojnë, rehatojnë, qetësojnë dhe relaksohen butësisht.
Gjalpi shea dhe ekstrakti i mjaltit zbutin dhe lagështojnë lëkurën.
Formuluar me aroma pishe, rozmarine, lule bliri dhe ekstrakti kamomili për tu qetësuar dhe rehatuar.
Mund të përdoret që nga lindja

Permban gjalpe shege dhe ekstrakt mjalti me vete zbutese dhe relaksuese

Pa ngjyre, pa ere, pa parabe, pa ftalate ose kimikate

Perdorimi: Masazhoni butesisht 2-3 here foshnjen tuaj para se ta vini ne gjume dhe lekura e tij do te jete me e hidratuar

Kapaciteti: 40Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Qetesues per Bebe Mustela 40Ml”

Your email address will not be published.