Krem per Akne Uriage 40Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3661434004339 Category:

Description

Krem i cili hidraton dhe qeteson te gjitha llojet e lekures se irrituar ne fytyre

-Ndihmon duke zvogeluar ndjesine  e thatesires dhe pucrrave ne fytyre

-Ofron rehati te menjehershem dhe hidratim te qendrueshem te fytyres

Kapaciteti: 40 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per Akne Uriage 40Ml”

Your email address will not be published.