Krem me Guacemole Old el Paso 320Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 8410076421449 Category:

Description

Guacamole është një pastë mesdhetare me avokado me një shije si domate dhe  hudhër

Kapaciteti: 320Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem me Guacemole Old el Paso 320Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *