Krem Kunder Rrudhave Olay 15Ml

L1,100.00

In stock

Compare
SKU: 8001090527639 Category:

Description

Olay Regenerist eshte nje krem hidratues duke forcuar lekuren per nje pamje sa me te ngritur

-Zvogelon rrudhat dhe vijat e holla duke i dhene fytyres nje rigjenerim te menjehershem

-I perbere me Amino Peptid II, Krem rigjenerues duke luftuar plakjen

Perdoret: Sy, Nofulla dhe Qafe. Aplikoni nje sasi kremi ne zonen perreth syve, nofullave dhe qafes duke e masazhuar lehte per disa minuta

Kapaciteti: 15 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Kunder Rrudhave Olay 15Ml”

Your email address will not be published.