Krem Kunder Mushkonjave Marie Rose 50Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 3160920965906 Categories: ,

Description

Krem për të zbutur lëkurën tuaj dhe për t’i dhënë asaj një ndjenjë të këndshme freski kunder picikimit te insekteve

I jep lekures tuaj butesi dhe qetesim menjehere

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Kunder Mushkonjave Marie Rose 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *