Krem Kokosi Me Trendafil Organic&Fair Trade 70Ml

L2,499.00

TIANA Rose Fresh Coconut TLC është një krem hidratues për fytyrën i, i bërë me vaj esencial të pastër Rosa Damascena me cilësi të lartë, i cili prodhohet nga distilimi dhe përmban më shumë se 300 lëndë ushqyese aktive, së bashku me vajin e arrës së kokosit të shtypur në të ftohtë dhe gjalpin e freskët organik të kokosit.

Ky kombinim i pastër bashkëvepron me vaj të pastër thelbësor organik të trëndafilit për të krijuar një formulë unike hidratuese anti-plakje dhe ky krem ​​hidratues organik i vajit të kokosit ka për qëllim zvogëlimin e vijave të imëta dhe rrudhave, kondicionimin e thellë, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës tuaj.

Meqenëse ky produkt është ultra i përqendruar, duhet të aplikoni vetëm një sasi të vogël në çdo zonë të thatë, përfshirë rreth syve. do të absorbohet menjëherë nga lëkura duke siguruar përfitime hidratuese dhe anti-plakjedhe do ta lërë lëkurën më të butë dhe të mëndafshtë për tu prekur.

Compare
SKU: 5060043610746 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Kokosi Me Trendafil Organic&Fair Trade 70Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *