Krem Hidratues Simple 50Ml

L299.00

Out of stock

SKU: 50052790 Category:

Description

Hidratues i lehte per fytyren duke e mbajtur te hidratur deri ne 12 ore

-I perbere me vitamine B5 dhe vitamine E duke i dhene lekures butesi

-Pa ere, pa ngjyre, pa kimikate te cilat mund te acarojne fytyren

Kapaciteti: 50 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Simple 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *