Krem Hidratues per Trupin Simple 400Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 8714100010891 Category:

Description

Kujdesi për lëkurën natyrale nga Simple. Pasuruar me përbërës të butë si ekstrakt mangoi vaj kamomili dhe Pro-Vitaminë B5 për lëkurë të butë të hidratuar. Pa parfum – pa ngjyrë. Nuk ka kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj

Kapaciteti: 400 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Trupin Simple 400Ml”

Your email address will not be published.