Krem Hidratues per Trupin me Acid Salicik CeraVe 340G

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597227 Categories: ,

Description

E testuar nga dermatologët, CeraVe Moisturizing Cream hidraton në mënyrë efektive duke ndihmuar në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës. Ky krem ​​i pasur, jo i yndyrshëm, me 3 ceramide esenciale dhe acid hialuronik, siguron hidratim gjatë gjithë ditës pas vetëm një përdorimi. Formula pa aromë është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme

Perdoret: Per lekure te thate edhe shume te thate

Kapaciteti: 340Gg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Trupin me Acid Salicik CeraVe 340G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *