Krem Hidratues per Syte CeraVe 15Ml

L1,899.00

Compare
SKU: 3337875597272 Categories: ,

Description

CeraVe Eye Repair Cream zvogëlon shfaqjen e rrathëve të errët dhe puffiness. Formuluar posaçërisht për të mbrojtur pengesën e lëkurës me 3 ceramide thelbësore. Acidi Hyaluronic ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës.

Formuluar me Acid Hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
E butë në lëkurë: pa aromë dhe jo-komedogjene (nuk bllokon poret)

Perdorimi:  Vendoseni në pika të vogla rreth zonës së syve dhe butësisht butë derisa të thithet plotësisht. Për rezultate më të mira, përdoreni çdo ditë me pastruesin dhe hidratuesin tuaj të preferuar CeraVe

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Syte CeraVe 15Ml”

Your email address will not be published.