Krem Hidratues per Naten per Fytyren me Vitaminen Vital Simple 50Ml

L550.00

Out of stock

SKU: 8710447485552 Category:

Description

Shtoni prekjen përfundimtare në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës në mbrëmje me kremin tonë të natyrës Simple Kind to Skin Vitamina! Ajo përmban një përzierje perfekte të përbërësve për të ndihmuar në rikuperimin dhe rimbushjen e lëkurës tuaj gjatë gjithë natës dhe është ideale për t’u përdorur para gjumit pasi të keni marrë off make-up tuaj. Kur jemi në gjumë, ne i japim lëkurës sonë mundësinë perfekte për tu rikuperuar dhe riparuar; përdorimi i një kremi natës është një mënyrë e shpejtë dhe e përshtatshme për të ndihmuar në kujdesin për lëkurën tonë dhe për ta përgatitur atë për të nesërmen. Kremi ynë Vital Vitamina i Natës është i përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme dhe, si të gjitha produktet tona, nuk përmban parfume ose ngjyra artificiale dhe as kimikate të ashpra që mund të prishin lëkurën tuaj. Duke veçuar përzierjen tonë të veçantë të mirësisë së thjeshtë hidratuese, kremi ynë Vital Vitamina përmban Pro-Vitamina B5, Vitamina E, Vitamina F, Glicerinë, Allantoinë dhe Bisabolol, të cilat ndihmojnë për ta mbajtur lëkurën tuaj të lagur dhe të rimbushur. Ky element kryesor i bukurisë në mbrëmje është i shkëlqyeshëm për t’u përdorur së bashku me zgjedhjen tuaj të kremit hidratues të thjeshtë të përditshëm ose kremës së fytyrës, si kremi ynë ditor i Vitaminës Vital, për t’ju ndihmuar të kompletoni rutinën tuaj të bukurisë

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Naten per Fytyren me Vitaminen Vital Simple 50Ml”

Your email address will not be published.