Krem Hidratues per Naten Andalou 50Ml

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 859975020090 Categories: ,

Description

Ideale për lëkurë delikate në të thatë, ka qeliza staminale të trëndafilit Alpin, acid hialuronik dhe aloe vera ushqyese për të rimbushur lagështinë gjatë kohës që flini. Vendoseni në fytyrë dhe qafë dhe zgjohuni me lëkurë të butë të butë që duket e rinuar.

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Naten Andalou 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *