Krem Hidratues per Naten Andalou 50Ml

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 859975002508 Categories: ,

Description

Vitamina C dhe karota të purpurta, mega të pasura me antioksidantë antocianinë, mbrojnë në mënyrë efektive kundër dëmtimit të UV, hiperpigmentimit dhe plakjes së parakohshme duke aktivizuar rinovimin qelizor dhe duke rritur kolagjenin dhe elastinën për ton të barabartë, strukturë më të fortë dhe një të shëndetshme.

Kapaciteti: 50 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Naten Andalou 50Ml”

Your email address will not be published.