Krem Hidratues per Lekuren La Roche me Provitamine B 100Ml

L1,699.00

In stock

Compare
SKU: 3331840554000 Category:

Description

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 kujdeset dhe riparon lëkurën e dëmtuar dhe të irrituar dhe ndihmon në shërimin e lëndimeve të shkaktuara nga agresioni i jashtëm (djegie nga dielli, pickimet e insekteve, gërryerjet, ftohja, thatësia ekstreme, operacioni)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 është një balsam riparues që është ideal për të shëruar të gjitha dëmtimet e vogla që ndodhin me të gjithë familjen-djegie të vogla, gërvishtje, skuqje të pelenave, skuqje, kafshime të insekteve, arna të ashpra të lëkurës dhe ndezje atopike të lëkurës. Me përbërës pastrues për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës së dëmtuar dhe riparimi i Madecassoside dhe Panthenol ndihmojnë për të shëruar lëkurën më shpejt dhe për të lehtësuar çdo shqetësim. I përshtatshëm për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit

Perdorimi: Aplikoni La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 në lëkurë të pastruar dhe të thatë gjatë gjithë ditës. Mund të aplikohet në trup, fytyrë dhe buzë. Shmangni zonën e syve

Kapaciteti: 100Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Lekuren La Roche me Provitamine B 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *