Krem Hidratues per Lekure te Thate ne Shume te Thate CeraVe 177ml

L1,599.00

In stock

Compare
SKU: 3337875598996 Categories: ,

Description

Ceramide thelbësore: Përmban 3 ceramide thelbësore (1, 3, 6-II) për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës.

Hidratim gjate gjithe dites: Formuluar me Teknologji të patentuar MVE për të leshuar përbërës ushqyes të lëkurës deri në 24 orë

Perberes qe ruajne hidratimin: Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës.

E lehte ne lekure: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Përthithje e shpejtë: Hidraton pa e lënë lëkurën të ndihet e yndyrshme.

Zhvilluar nga Dermatologet!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Lekure te Thate ne Shume te Thate CeraVe 177ml”

Your email address will not be published.