Krem Hidratues per Kembet Cerave 88Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597296 Category:

Description

CeraVe SA Renewing Foot Cream, është një krem ​​rinovues për këmbët shumë të thata, të dëmtuara dhe të vrazhda.

Formula e tij përmban 3 ceramide thelbësore që i duhen lëkurës së shëndetshme për të ndihmuar në rinovimin dhe ruajtjen e barrierës së saj mbrojtëse natyrore, acidin salicilik dhe laktatin e amonit.

Ky krem ​​zbut, ushqen dhe eksfoliron, duke e zbutur lëkurën.

Përdorimi: Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme

Kapaciteti: 88Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Kembet Cerave 88Ml”

Your email address will not be published.