Krem Hidratues per Fytyren My Clarins 50Ml

L2,999.00

In stock

Compare
SKU: 3380810378900 Category:

Description

Një krem ​​hidratues freskues për lëkurën normale. Formuluar me mbi 88% përbërës natyralë të bimëve për të ushqyer energjinë dhe qetësimin e lëkurës. Gjallëron dhe hidraton lëkurën për 24 orë. Mbron lëkurën nga stresuesit e përditshëm ndërsa dëbon shenjat e lodhjes. Zbulon një fytyrë të butë të freskët dhe rrezatuese.

Karakteristikat: Rrit shkëlqimin dhe zbut strukturën e lëkurës. Lë lëkurën me pamje të shëndetshme, me shkëlqim dhe energji Shtrëngon dukshëm poret  Përdorni: Mund te perdorni cdo dite ne mengjes

Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Fytyren My Clarins 50Ml”

Your email address will not be published.