Krem Hidratues me Aloe Vera Morny 300Ml

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5025135411649 Categories: ,

Description

Kreh hidratues me aloe vera per fytyren dhe trupin

Perfitimet: Zbut lekuren tuaj dhe e mban ate te hidratuar gjate gjithe dites

Kapaciteti:300Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues me Aloe Vera Morny 300Ml”

Your email address will not be published.