Krem Zbutes Hidratues & Eksfolues me Acid Sacilik CeraVe 340Gr

L2,199.00

Out of stock

SKU: 3337875684101 Categories: ,

Description

Krem zbutës CeraVe SA butësisht shtreson lëkurën me Acid Salicilik, LHA dhe 10% Ure për të zbutur lëkurën e thatë

Hidratimet dhe butësitë: Ndihmon për të hidratuar dhe zbutur lëkurën e ashpër

Acidi salicilik ndihmon në shtresimin e lëkurës ndërsa Acidi Hialuronik dhe UREA ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës

Përmban 3 ceramide thelbësore (1, 3, 6-II) për të mbrojtur pengesën natyrore të lëkurës

Formuluar me MVE Technology të patentuar për të lëshuar përbërës ushqyes të lëkurës deri në 24 orë
I butë në lëkurë: Pa eksfoliante fizike, pa aromë dhe jo-komedogjene

Si të përdoret: Aplikoni në mënyrë të lirshme në trup dhe fytyrë, sa herë që nevojitet.
Kapaciteti: 340Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Zbutes Hidratues & Eksfolues me Acid Sacilik CeraVe 340Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *